Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Doprava

Úvod Doprava

 Rozvoz tovaru zabezpečuje naša prepravná jednotka, v prípade objednania zásielky poštovou prepravou zabezpečuje prepravu Slovenská pošta, a.s., v prípade nutnosti aj externý dopravca.

  Dopravné je účtováno podľa typu dopravy. Keď je tovar rozvážaný v termíne určenom prepravcom, je cena rozpočítávaná medzi všetkých zákazníkov na trase, neúčtujeme za dopravu ale viac ako 4,60 € ani v prípade, že je skútočné náklady vyššie. Pri doprave v termíne určenom zákazníkom účtujeme 20,- € alebo skútočné náklady podľa vzdialenosti.

 V obidvoch prípadoch informujeme zákazníka minimálne 1 deň vopred telefonicky alebo e-mailom. Opakované potvrdenie dodania sa vykonáva 1 hodinu pred dodaním tovaru na uvedenú adresu. Zákazník nemusí byť viazaný celý deň na uvedenej adrese a vie približný čas dodania tovaru. 

 Ak je tovar platený vopred, preberá sa na základe podpísania dodacieho listu s uvedeným menom, funkciou a tel. kontaktom preberajúceho.

 Tovar preberajte iba originálne zabalený v nepoškodenom obale.

 Vzhľadom na náš záujem o životné prostredie je možné prepravcovi bezodplatne odovzdať použité prázdne obaly od nami dodaného tovaru. Spoločne tak šetríme naše životné prostredie.                                                                                                                                                    

Copyright 2016 - 2018 © HIPORELAX