Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Vitajte vo svete HIPORELAX

Úvod Naše vízie

     Slovensko je prekrásnou krajinou, kde sú kone z historického hľadiska samozrejmosťou a radi budeme podporovať ich chov aj tým, že zaistíme pravideľné dodávky cenovo výhodného tovaru. Tovaru pomerne kvalitného, lebo pri výrobe sú využívané komodity pestované v ekologicky nezaťaženej oblasti a zárukou ich kvality je aj vzastajúci dopyt po výrobkoch medzi chovateľmi a obchodníkmi. Smerujeme svoje aktivity k stále dokonalejšiemu systému riadenia výroby a k výrobe čo najkvalitnejších produktov. 

     Naším cieľom je spokojný zákazník a v neposlednom rade aj spokojný kôň, bez ohľadu na to či ide o lacného alebo nákladného športového koňa. Láska ku koňom sa nedá ohodnotiť jeho cenou. Na prvom mieste sú pre nás vyššie hodnoty.

     Ďalším cieľom je neprerušovaná výroba a zásobovanie slovenského skladu. Ak sa stane, že z akéhokoľvek dôvodu máte nedostatok granúl pre kone, vieme v priebehu niekoľkých hodín dodávku vyexpedovať. 

     Vaše kone s granulami od nás nebudú nikdy hladné. Naviac dodávku granúl vieme našim stálym a prevereným zákazníkom dodať aj na faktúru s predĺženým termínom splatnosti. S veľkoodberateľmi vieme spolupracovať za zvýhodnených podmienok a novým odberateľom vieme zabezpečiť presné stanovenie kŕmnej dávky a nastaviť tak vhodnú kŕmnu normu pre každého koňa samostatne.

     S koňmi, a to aj s koňmi po operáciach alebo v zlom zdravotnom stave, máme vlastné dlhoročné skúsenosti, preto dbáme o ich kvalitnú starostlivosť, či už dodávaním kvalitných kŕmnych zmesí, poradenstvom alebo prichýlením koňa, s ktorým si majiteľ nevie rady a nechce alebo nemôže investovať do jeho liečby.

     Ak sa chcete objektívne rozhodnúť pre konkrétneho dodávateľa granúl, vieme zaistiť laboratorní rozbory kŕmných surovín a to vrátane analyzovania plesní a mykotoxínov. Pre Vaše kone je možné navrhnúť individuálnu zostavu kŕmnej receptúry na mieru. Tovar dopravíme až k Vám za cenu nákladov.    

     Jednucho, sme tu pre vás aj vaše kone. kedykoľvek sa na nás obráťte s otázkami týkajúcich sa koní a ich výživy, radi pomôžeme alebo sprostredkujeme zdarma odborné stanovisko k danej problematike.

   

      Budeme radi, ak naše skúsenosti alebo rady budú pre vás a vaše kone užitočné.


 

 

 


Copyright 2016 - 2018 © HIPORELAX