Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Promoakcie 2017

Úvod Promoakcie 2017

1.5. - 31.12. 2017

OZ Putovný pohár vo westernovom jazdení so sídlom Hurbanovo - Bohatá

Zľava 15% na produkty HIPORELAX pre všetkých členov o. z.

Zľava 10% na všetky produkty uvedené v e-shope pre všetkých členov o. z.

Je potrebné do objednávky uviesť v poznámke ,,PPWJ,,
1.1. -  30.4. 2017

Za každé jedno vrece granúl HIPORELAX predané od 1.1.do 30.4. 2017 poskytneme 1 kg krmiva pre zachránené kone umiestnené v útulku či u súkromnej osoby. Do 30.4.2017 sa môžete prihlásiť v prípade, že máte záujem o takúto pomoc pre kone, ktorým práve pomáhate. Príbeh daného koníka nám pošlite na e-mail hiporelax@hiporelax.eu a nezabudnite ani na svoje údaje a tel. číslo.

Platí pre SR a ČR.

 

Za každé jedno balení granulí HIPORELAX predané od 1.1.do 30.4. 2017 poskytneme 1 kg krmiva pro zachránené koně umístněné v útulku nebo u soukromé osoby. Do 30.4.2017 se můžete přihlásit v případě, že máte zájem o takovouto pomoc pro koně, kterým právě pomáháte. Příběh daného koníčka nám pošlete na e-mail hiporelax@hiporelax.eu a nezapomeňte uvést svoje údaje a tel. číslo

Platí pre SR a ČR

 

.

 

 

PODPORTE S NAMI NARDENA - časovo neobmedzené

Výzva pre priateľov, zákazníkov, všetkých koniarov aj nekoniarov.

   

     Na fotografii je 13 ročný Hafling Narden. V tomto čase je ustajnený na ranči Black white horse, o.z. v obci Blahová.  Narden má komplikované zdravotné problémy a aj keď je z najhoršieho vonku, čaká ho dlhá a nákladná cesta ku zdraviu.  Všetky zdravotné problémy mu spôsobil človek a predsa Narden ľuďom začína opäť dôverovať. 

     Občianske združenie Black white horse sa venuje postihnutým ľuďom, najmä deťom. Narden bude po vyliečení voziť postihnuté detičky. Aby sa mohol čo najskôr zaradiť do tohto programu, treba dokončiť liečbu. S tým súvisí aj naša výzva. Kto by mal záujem a vedel by liečenie finančne podporiť liečbu Nardena, má možnosť zaslať na účet občianského združenia akúkoľvek čiastku, poprípade kúpiť rovno krmivo http://www.hiporelax.eu/…/n…/nutrin-guardian-i-r-care-15-kg/ , popr. po dohode iné doplnky stravy, ktoré na ranč zadarmo dopravíme. Ak by ste chceli Nardena na Ranči navštíviť alebo dohodnúť inú formu pomoci, volajte tel. č. 0910126682, p. Danielu Frišlovičovú.

     

O Black white horse: Primárnym cieľom občianskeho združenia Black white horse je pomoc deťom a dospelým s telesným, mentálnym a kombinovaným postihnutím, alebo deťom, ktorých ohrozuje vážna choroba a prispievať k zlepšeniu ich zdravotného stavu. 
     Vychádzame z nášho presvedčenia, že základným prostriedkom ako prispievať k zlepšeniu zdravotného stavu je dobrá psychická pohoda, pri ktorej je liečba vždy účinnejšia.
     na potreby hendikepovaných detí a občanov sa snažíme skvalitniť im život a odstraňovať bariéry.
     Pretože ľudia so zdravotným postihnutím sú nositeľmi tých istých ľudských práv ako všetci ostatní občania.

 

Č.ú. občianskeho združenia pre finančnú podporu Nardena je: 
SK50 7500 0000 0040 2272 8244

     Ak sa rozhodnete akýmkoľvek spôsobom ranč a Nardena podporiť, dajte nám vedieť. Na každého jedného z vás čaká malý darček. Podporiť tohto koníka je možné aj zdielaním príspevku. Ďakujeme.

                                                                                                                          Váš HIPORELAX tím

Copyright 2016 - 2018 © HIPORELAX