Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Vzdelávanie

Úvod Vzdelávanie

               Priatelia,

     často sa na nás obraciate s otázkami ohľadom výživy koní, potrebujete riešiť problémy s podvýživou, s nadváhou, s úpravou kŕmnej dávky či vhodnosti podávania minerálnych doplnkov.

 

     Z časových dôvodov nie je možné odpovedať na všetky otázky obratom a individuálne sa venovať každému jednému z vás.

 

     Pre tých, ktorí majú naozaj záujem sa niečo o koňoch naučiť s pomocou vzdelaných lektorov, sme pripravili v rámci spolupráce s českým SVAZEM SOUKROMÝCH CHOVATELŮ KONÍ , o.s. možnosť osobného rastu a doplnení si vzdelania.

 

     SSCHK o.s. prevádzkuje vzdelávacie centrum, kde je možné otestovať zadarmo svoje znalosti o koňoch alebo za poplatok využívať ONLINE vzdelávacie kurzy, kde na otázky odpovedajú odborníci s dlhoročnými skúsenostiami.

 

     Veríme, že naša spolupráca bude prínosom pre nás všetkých, že si každý chovateľ a majiteľ koňa vezme rady odborných lektorov k srdcu a nadobudnuté znalosti prenesie do svojej stajne. 

 

     Pre našich verných zákazníkov máme prekvapenie. Darčekové poukazy na platené kurzy budeme rozdávať po celý rok 2017 a 2018 k nákupom. Akcie a jej podmienky budú vždy vopred vyhlásené.

     

     Tu je možné vyskúšať 3 kurzy a otestovať svoje znalosti zadarmo: ONLINE KURZ ZADARMO


     V prípade platených kurzov je možné ich objednať u nás s možnosťou platby v € a 5% zľavou. Objednať je možné kurz aj ako darček. Využite možnosti balíčkov, kde máte aj 3 kurzy za jednu zvýhodnenú cenu. Pre viac info volajte 0940543193 alebo píšte na hiporelax@hiporelax.eu

 

 

                                                                                                                 Veľa šťastia

                                                                                                              Váš HIPORELAX tím

 

 

 


Copyright 2016 - 2018 © HIPORELAX